Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ Basın Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ Basın Görselleri Sızdırıldı

0

7 Ağustos‘ta tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus‘ın neye benzeyeceğini merak ediyorsanız, cevabı burada. Samsung’un yeni amiral gemilerinin render görüntüleri paylaşıldı ve telefonların tasarımı ile ilgili tüm detaylar da ortaya çıkmış oldu.

Sızdırılan görüntülerde Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+’ın iki farklı renk varyasyonu görülüyor. Siyah ve gradyan kaplamalı gümüş renk. Gradyan kaplamalı gümüş rengi Galaxy Note 10, arkadan bakıldığında Huawei P30 Pro‘yu andırıyor. Yeni note serisinde yine farklı renk seçenekleri ile S Pen olduğu görülüyor.

Galaxy Note 10+

Daha önce ortaya çıkan söylentilerde olduğu gibi Galaxy Note 10 serisinin ön tarafında ekran içine gömülmüş tek selfie kamerası yer alıyor. Galaxy Note 9‘a göre daha ince çerçevelere sahip olan Galaxy Note 10’un arka tarafında ise dikey olarak konumlandırılmış kamera düzeni olduğu görülüyor.

Galaxy Note 10 Plus

Yine söylentilere göre Galaxy Note 10’un arka tarafında 3 kamera yer alıyor. Note 10+’ın ise arka tarafında ayrıca TOF kamera yer alacak. Bu görüntülerde yer verilmeyen tek detay ise 3.5mm jak girişi. Bu modellerde 3.5mm jak girişi olup olmayacağı henüz belli değil. Ancak teloji.com olarak bizim tahminimiz olmayacağı yönünde.

Samsung Galaxy Note 10

Telefonların yan tarafında yine geleneksel ses düğmeleri ve güç düğmesi olduğu görülüyor. Bixby tuşu ise yok. Samsung Galaxy Note 10 serisinde Bixby tuşu olmayabilir veya güç düğmesi aynı zamanda Bixby görevi görebilir. Veya iPhone’un Siri’si gibi Bixby sadece sesli komutla çalışabilir. Bu konuda henüz bir bilgi yok.

Galaxy Note 10

Resimlerden görüldüğü gibi telefonlarda parmak izi okuma sensörü yok. Büyük olasılıkla her iki modelde de ekrana gömülü parmak izi okuyucu bulunacak.

Daha önce ortaya çıkan söylentilere göre Galaxy Note 10 6.3 inç ekrana, Galaxy Note 10+ ise 6.7 inç ekrana sahip olacak. Her iki modelin 5G destekli birer varyasyonu olacak. Samsung Galaxy Note 10+’ın fiyatının 2000€‘yu görmesi bekleniyor. Tüm bu tahminler ve sızıntıların doğrulu 7 Ağustos’da yapılacak etkinlikte ortaya çıkacak.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here