Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy Note 10, 7 Ağustos’da Geliyor

Samsung Galaxy Note 10, 7 Ağustos’da Geliyor

0

Bu ayın başlarında ortaya çıkan raporlar Samsung Galaxy Note 10‘un 10 Ağustos’ta tanıtılacağı yönündeydi. Ancak şimdi, Samsung’un planlarına aşina olan insanları kaynak gösteren CNET, Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy Note 10’u 7 Ağustos 2019‘da açıklayacağını bildirdi.

Paylaşılan haberde, Galaxy Note 10’un lansmanının, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9’un da tanıtıldığı New York’taki Barclays Center’da olacağı belirtildi. Samsung’un bu yıl Note 10’la birlikte iki yeni model daha tanıtması bekleniyor. Bunların Vanilya Note 10 ve Note 10 Pro modelleri olması bekleniyor.

Sızdırılan bilgilere göre her iki cihaz da aynı tasarıma sahip olacak ancak Pro modelinin arka tarafında ekstra bir kamera daha yer alacak ve daha büyük bir ekranla gelecek.

OnLeaks ve PriceBaba tarafından paylaşılan görselde gözüktüğü gibi her iki modelin ekranında bir delik olacak ve selfie kameraları bu delikte yer alacak. 3.5mm jak girişi bulunmayan telefonlarda ayrıca çok eleştiri alan Bixby tuşu da olmayacak.

Samsung Galaxy Note 10’un tanıtılması bir buçuk aydan fazla bir zaman var. Bu zaman içerisinde sızdırılan bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here