Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy M30’un Bilgileri Sızdırıldı

Samsung Galaxy M30’un Bilgileri Sızdırıldı

0

Geçtiğimiz günlerde Hindistan’da Galaxy M10 ve Galaxy M20 modelleri duyuruldu. Ve şimdi yeni bir Galaxy M serisi ufukta görüldü. PriceKart adlı kaynaktan gelen sızıntıda Galaxy M30‘a ait olduğu iddia edilen şematik düzen görselleri paylaşıldı.

Sızdırılan bilgilere göre Galaxy M30 da diğer Galaxy M modelleri gibi siyah ve mavi renk seçenekleri sunacak. Galaxy M30’da da M20 gibi arka tarafta parmak izi okuyucu bulunuyor. İki model arasındaki en belirgin özellik ise arka tarafta yer alan ek bir kamera. Galaxy M30’un arka tarafında yer alan kameraların 13 MP + 5 MP + 5 MP sensörlerden oluşacağı görülüyor.

Paylaşılan şemada cihazın Galaxy M20’den biraz daha uzun ve geniş olduğu görülüyor. Cihaz 159 mm uzunluğunda ve 75.1 mm genişliğinde. Telefonun alt kısmında USB Type-C bağlantı noktası olduğu görülüyor ancak bir 3.5mm kulaklık jakı görülmüyor.

Söylenti özelliklerin M20 ile uyumlu olduğunu gösteriyor: Cihazın FHD+ çözünürlüğünde 6.38 inç Infinity-V AMOLED ekran, Exynos 7904 chipset, 128 GB dahili depolama, 6GB RAM, 5000 mAh batarya ve f/2.0 diyaframlı 16 MP selfie kamerasına sahip olması bekleniyor.

Paylaşılan görsellerin Galaxy M30’a ait olup olmadığı şimdilik kesin değil. Ayrıca böyle bir cihaz var ise ne zaman tanıtılacağı hakkında henüz bir bilgi bulunuyor. Bekleyip göreceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here