Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy J3 (2017) Android Pie Güncellemesi Aldı

Samsung Galaxy J3 (2017) Android Pie Güncellemesi Aldı

0

Samsung geçtiğimiz ay Galaxy Xcover 4, Galaxy Wide 2 ve Galaxy J7 Duo modelleri için Android 9.0 Pie güncellemesini dağıtmıştı. Ve şimdi Samsung, Galaxy J3 (2017) için Android Pie güncellemesini paylaştı.

Ağustos ayına hızlı bir giriş yaparak kullanıcılarını sevindiren Samsung, Galaxy J3 2017 için Android Pie güncellemesini yayınladı. Güncellemenin sırasıyla J330FXXU3CSG6 ve J330GDXU3CSG7 yapı numaralarıyla Rusya ve Vietnam’da yapıldığı bildiriliyor. Yeni güncelleme, her zamanki Android Pie özelliklerinin yanı sıra Temmuz 2019 güvenlik düzeltme ekiyle birlikte geliyor.

Güncelleme dünyanın diğer bölgelerine de yayılarak devam ediyor. Birkaç hafta içinde cihazınıza güncelleme bildirimi gelecektir. Ancak bildirim almadıysanız telefonunuzun Ayarlar > Yazılım Güncelleme menüsüne giderek güncellemeyi elle kontrol edebilir ve cihazınızı güncelleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy J3 (2017) özellikleri için tıklayın.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here