Anasayfa Haberler Samsung Galaxy J3 (2017) Android Pie Güncellemesi Aldı

Samsung Galaxy J3 (2017) Android Pie Güncellemesi Aldı

0

Samsung geçtiğimiz ay Galaxy Xcover 4, Galaxy Wide 2 ve Galaxy J7 Duo modelleri için Android 9.0 Pie güncellemesini dağıtmıştı. Ve şimdi Samsung, Galaxy J3 (2017) için Android Pie güncellemesini paylaştı.

Ağustos ayına hızlı bir giriş yaparak kullanıcılarını sevindiren Samsung, Galaxy J3 2017 için Android Pie güncellemesini yayınladı. Güncellemenin sırasıyla J330FXXU3CSG6 ve J330GDXU3CSG7 yapı numaralarıyla Rusya ve Vietnam’da yapıldığı bildiriliyor. Yeni güncelleme, her zamanki Android Pie özelliklerinin yanı sıra Temmuz 2019 güvenlik düzeltme ekiyle birlikte geliyor.

Güncelleme dünyanın diğer bölgelerine de yayılarak devam ediyor. Birkaç hafta içinde cihazınıza güncelleme bildirimi gelecektir. Ancak bildirim almadıysanız telefonunuzun Ayarlar > Yazılım Güncelleme menüsüne giderek güncellemeyi elle kontrol edebilir ve cihazınızı güncelleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy J3 (2017) özellikleri için tıklayın.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz