Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy A70e Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A70e Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

0

Samsung, orta segment akıllı telefon kadrosunu yenilemeye devam ediyor. Galaxy A71, Galaxy A51, Galaxy A01 ve Galaxy M31 gibi yeni modellerden sonra şirket şimdi de Galaxy A70e modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Galaxy A70 modelinin daha düşük özellikli modeli olan Galaxy A70e’nin render görüntüleri ortaya çıktı.

Sağlam sızıntılarıyla bilinen Onleaks ve CompareRaja imzasıyla bugün Samsung Galaxy A70e‘nin render görüntüleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan render görüntüleri telefonun tasarımının yanı sıra, kamera ve parmak izi gibi özelliklerini gösteriyor. Galaxy A70 modelinde ekrana gömülü parmak izi varken A70e modelinde arka tarafta parmak izi sensörü yer alıyor.

Render görüntülerinde Galaxy A70e’nin arka tarafında üç kameranın yer aldığı gözüküyor. Ön tarafta ise damla çentik içerisinde tek selfie kamerası bulunuyor. Şaşırtıcı bir şekilde telefonun alt kısmında mikroUSB bağlantı noktası, üst kısmında ise 3.5mm jak girişi olduğu görülüyor.

Galaxy A70e, su damlası çentikli Infinity-U veya Infinity-V ekranla geliyor. Bunun yanı sıra telefonun altında oldukça kalın bir çerçeve olduğu görülüyor. Telefonun teknik özellikleri hakkında şuan bir bilgi bulunmuyor. Yeni sızıntılar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here