Anasayfa Haberler Samsung Galaxy A7 (2017) İçin Android Nougat Güncellemesi Başladı

Samsung Galaxy A7 (2017) İçin Android Nougat Güncellemesi Başladı

1

Samsung amiral gemisi modelleri Galaxy S ve Note serisine Nougat güncellemesini tamamladıktan sonra şimdi de Samsung Galaxy A7 (2017) modeli için Nougat güncellemesini yayınladı. Orta segmentin en üst modellerinden olan Galaxy A7 2017 modeli Ocak ayında satışa sunulmuş ancak Android 6.0 yüklü olarak gelmişti.

Dün gece itibariyle Samsung Galaxy A7 (2017) android nougat güncellemesini almaya başladı. A720FXXU2BQGB sürüm numarasıyla yayınlanan güncelleme 1394,40 MB boyutunda. Güncelleme ilk etapta Tayland’daki cihazlara geldi. Ancak yakın zamanda diğer ülkelerde ve Türkiye’de de güncellemenin olacağının işaretçisi.

Android 7.0 işletim sistemi güncellemesinin yanı sıra, güncelleme yeni bir kullanıcı arayüzü, gelişmiş bildirimler, hızlı ayar düğmeleri ve çoklu pencere deneyimini de getiriyor. Galaxy J (2017) serisi akıllı telefonlarına benzer şekilde, Galaxy A7 (2017), bu güncelleme ile Çift Messenger işlevini kazacak. Bu özellik, kullanıcıların telefonda aynı sosyal ağ/sohbet uygulamasına ait iki hesap kurmasına olanak tanıyor. Güncelleme, gelişmiş AOD özelliği, yeni ayarlar menüsü ve Samsung Pass’ı da beraberinde getiriyor.

Her zaman olduğu gibi Nougat güncellemesi de telefonun hızını ve güvenilirliğini artırıyor. Samsung’un yakında aynı güncellemeyi diğer ülkelere de sunmasını bekliyoruz.

1 YORUM

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz