Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy A30, Android 10 Güncellemesi Aldı

Samsung Galaxy A30, Android 10 Güncellemesi Aldı

0

Yeni amiral gemileri Galaxy S20 ailesini tanıtan Samsung, orta segment akıllı telefonlarını da unutmadı. Marka orta segment akıllı telefonlarına Android 10 ve One UI 2 kullanıcı arayüzü güncellemesi gönderiyor. Galaxy A50s‘e Android 10 güncellemesini gönderdikten sadece birkaç saat sonra Galaxy A30 modeline de Android 10 güncellemesi geldi.

Orta segmentte yoğun şekilde tercih edilen Galaxy A30, Android 10 ve One UI 2 kullanıcı arayüzü güncellemesini aldı. Güncelleme haberi Hindistan’dan geldi. Yakın zamanda diğer bölgelere ve Türkiye’deki kullanıcılara da güncellemenin geleceğini tahmin ediyoruz. Güncelleme Karanlık mod, yeni hareket navigasyonları, yenilenmiş Dijital Sağlık ve Samsung uygulamalarına yönelik güncellemeler gibi yenilikleri beraberinde getiriyor.

305FDDU4BTB3 sürüm numarasıyla gelen güncelleme, 1.4 GB boyutunda. Güncellemeyi yüklendikten sonra Galaxy A30’unuz 1 Şubat güvenlik düzeltme ekine de sahip olacak. Ayrıca Galaxy A30’un üç ayda bir güvenlik güncellemesi programında olduğunun da altını çizelim.

Telefonunuzda Ayarlar > Sistem > Yazılım Güncelleme yolunu izleyerek güncellemeleri kontrol edebilir, güncelleme gelmişse cihazınızı güncelleyebilirsiniz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here