Ana sayfa Haberler Samsung Dex’in Türkiye Fiyatı Açıklandı

Samsung Dex’in Türkiye Fiyatı Açıklandı

0

Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile yep yepi bir teknolojik cihaz olan Samsung Dex’i de tanıtmıştı. Cep telefonunu masaüstü bilgisayara çeviren Samsung Dex’in Türkiye fiyatı belli oldu.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile birlikte tanıtılan ve Galaxy S8’i bir masaüstü bilgisayara çeviren Samsung Dex’in geçtiğimiz günlerda Avrupa satış fiyatı 150 $ olarak açıklanmıştı.

Avrupa fiyatı açıklanan Samsung Dex’in Türkiye’de ne kadarlık bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkacağını merak ediyorduk ki Samsung Dex’in Türkiye fiyatı bugün 599 TL olarak açıklandı.

Samsung Dex’in ne işe yaradığından bahsetmek gerekirse, bu cihazın üzerine Galaxy S8’i yerleştirip bir klavye bir mouse ve bir monitör bağlayarak telefonunuzu masaüstü bilgisayara dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca Samsung Dex kablosuz şarj özelliğini de sunmaktadır. Akıllı telefonlarını sıklıkla kullanan ve word, powerpoint gibi uygulamarı monitörde kullanıp bilgisayar derdi yaşamak istemeyenler için Samsung Dex çok iyi bir alternatif olacaktır.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here