Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Sağlıklı Yaşam Uygulaması S Health

Sağlıklı Yaşam Uygulaması S Health

0

Bu yazımızda sizlere Samsung tarafından geliştirilen S Health uygulamasını tanıtacağız. S Health uygulaması sağlıklı yaşam için geliştirilen başarılı bir sağlık uygulaması. Samsung kendi cihazları için geliştirdiği S Health uygulamasını tüm android cihazlar için indirilebilir hale getirdi. Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz S Health uygulaması 100 milyondan fazla indirilme sayısına sahip.
s-halth-ana-sayfa

S Health uygulaması sağlıklı beslenme, uyku ve spor alışkanlıkları için geliştirilmiş bir uygulama. Özellikle Adım sayma özelliği ile günde kaç adım attığınız, kaç km yol yürüdüğünüzü, kaç kalori yaktığınızı ve bu adımların kaçının sağlıklı tempoda olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

s-health-gunluk-adim

Uygulamanın güzel bir diğer yanı ise verilerinizi kaydetmesi ve günlük olarak aldığınız mesafeyi görebilmeniz. Adım sayma uygulamasında günlük 6000 adım yürümek sağlık için önemli. 6000 adım hedefine ulaştığınız zaman uygulamadan bildirim alıyorsunuz.

s-health-veriler

S Health uygulamasında ayrıca Yürüyüş, Koşu, Bisiklete binme, Doğa Yürüyüşü, Spor, Yiyecek, Su, Kafein, Kilo, Uyku, Kalp Hızı, SpO, Stres, Kan şekeri, Tansiyon gibi değerlerinizi de öğrenebiliyorsunuz.

s-health-kategoriler

Benim S Health uygulamasında favorilerim, Adım sayar, Kalp Hızı ve Stres bölümleri. Gün içinde kalp hızınızı ve stres değerlerinizi ölçebilirsiniz. Tabi bunlar için telefonunuzda uygun sensörlerin olması gerekmektedir.

S Health adım uygulamasının en güzel yanı otomatik çalışması. Yani uygulamayı açmanıza gerek yok arka planda çalışıyor ve çok az batarya harcıyor.

Aşağıdaki linkten S Health uygulamasını google play üzerinden indirebilirsiniz.

google-play_android

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın