Anasayfa Mobil Oyunlar Rovio’dan Yeni Oyun : Angry Birds Match

Rovio’dan Yeni Oyun : Angry Birds Match

0

Angry Birds’ün yapımcısı Rovio Entertainment Ltd. yeni oyununu kullanıcılarına sundu. Angry Birds Match adı verilen oyun Candy Crush benzeri bir bulmaca oyunu. Oyun android ve ios için ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Angry Birds oyunuyla büyük başarı yakalayan Rovio firması daha sonra çıkardığı oyunlarla istediği noktalara gelemedi. Firma şimdi Angry Birds Match oyunuyla büyük kitlelere hitap etmeye çalışıyor. Oyun bulmaca türünde nesneleri eşleştirme tarzına sahip. Bildiğiniz Candy Crush Saga benzeri olan oyun başarılı görselleri ve oyuna getirdiği farklı özelliklerle öne çıkıyor.

Oyunu incelediğimiz zaman bizden tam not aldı. Oyunda kullanılan grafikler, görseller ve efektler oldukça başarılı. Ayrıca oyuna yeni eklenen bebek kuşlar oldukça sevimli. Ayrıca oyunun Türkçe olması oyunun bir diğer artısı.

Angry Birds Match oyununda amaç nesneleri eşleştirmek ve her levelde verilen küçük görevi yerine getirmek. Böylece oyunda seviye atlıyor ve minik kuş koleksiyonunuzu tamamlıyorsunuz.

Aşağıdaki bağlantılardan oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android için Angry Birds Match indir

iOS için Angry Birds Match indir


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz