Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Rovio’dan Yeni Oyun : Angry Birds Match

Rovio’dan Yeni Oyun : Angry Birds Match

0

Angry Birds’ün yapımcısı Rovio Entertainment Ltd. yeni oyununu kullanıcılarına sundu. Angry Birds Match adı verilen oyun Candy Crush benzeri bir bulmaca oyunu. Oyun android ve ios için ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Angry Birds oyunuyla büyük başarı yakalayan Rovio firması daha sonra çıkardığı oyunlarla istediği noktalara gelemedi. Firma şimdi Angry Birds Match oyunuyla büyük kitlelere hitap etmeye çalışıyor. Oyun bulmaca türünde nesneleri eşleştirme tarzına sahip. Bildiğiniz Candy Crush Saga benzeri olan oyun başarılı görselleri ve oyuna getirdiği farklı özelliklerle öne çıkıyor.

Oyunu incelediğimiz zaman bizden tam not aldı. Oyunda kullanılan grafikler, görseller ve efektler oldukça başarılı. Ayrıca oyuna yeni eklenen bebek kuşlar oldukça sevimli. Ayrıca oyunun Türkçe olması oyunun bir diğer artısı.

angry birds match

Angry Birds Match oyununda amaç nesneleri eşleştirmek ve her levelde verilen küçük görevi yerine getirmek. Böylece oyunda seviye atlıyor ve minik kuş koleksiyonunuzu tamamlıyorsunuz.

Aşağıdaki bağlantılardan oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android için Angry Birds Match indir

iOS için Angry Birds Match indir

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın