Teknolojinin gelişmesi hayatı her geçen gün kolaylaştırıyor. Bunun en güzel örneklerinden biri de Robot Süpürgeler. Robot süpürgeler evinizi baştan sona süpürebileceği gibi sadece zemini süpürüp paspaslamakla kalmaz, aynı zamanda kendi kendini temizleme, otomatik toz toplama vb. özellikler de sunmaktadır. Bu özellikler mobil uygulama ile yapılmaktadır. Ancak bu mobil uygulamalar (app) bazı kişiler ve yaşlılar için karmaşık gelebilir. Redkey bunun için APP (mobil uygulama) olmadan çalışan, akıllı ekrana sahip bir robot süpürge çıkartıyor.

Şu anda çoğu süpürge robotu, tüm akıllı işlevleri gerçekleştirmek için APP aracılığıyla İnternete bağlanmalıdır. Redkey, birçok kullanıcının bununla ilgili, hantal APP ağ işlemleri, uzun eşleştirme süresi, başarılı eşleştirmeden sonra sık bağlantı kesilmesi, her seferinde APP’yi açma ihtiyacı ve akıllı telefon kullanmayan yaşlı insanların akıllı telefonların keyfini çıkaramaması gibi bazı sorunlar bildirdiğini keşfetti. APP aracılığıyla çalışan robot süpürgeler gibi.

Redkey, çığır açmaya cesaret eden yenilikçi bir markadır. Kullanıcıların APP’den çıkamamanın sıkıntılı noktalarını çözmelerine yardımcı olmak ve daha fazla kişinin elektrikli süpürge robotlarının daha rahat ve güçlü temizleme işlevlerinden yararlanmasını sağlamak için Redkey derinlemesine araştırma yaptı ve ilk olarak makineye “akıllı ekran” önerdi. APP’ye bağlı olması gerekmez, akıllı ekran aracılığıyla tüm işlevler gerçekleştirilebilir.

Birçok deney ve tekrarlanan araştırmalardan sonra Redkey R20 doğdu. Dünyanın ilk yüksek çözünürlüklü HD akıllı dokunmatik ekranlı tam işlevli süpürme ve paspas robotu R20. Makine, baz istasyonunun 10.1 inç ekranına gömülüdür. APP’ye gerek duymaz ve aynı zamanda tüm işlevleri gerçekleştirebilir.

redkey r20 2

R20 akıllı ekran, gerçek zekayı yeniden tanımlıyor, kullanımı kolaylaştırıyor.

R20 akıllı ekran, kullanıcıların APP’den ayrılmalarına ve programlı temizlik, harita düzenleme, emiş ayarı, sanal duvar ayarı, mod değiştirme, kendi kendini temizleme, paspas yıkama ve diğer kişiselleştirilmiş ihtiyaçlar dahil olmak üzere ekrandaki tüm işlevleri gerçekleştirmelerine olanak tanır.

R20 akıllı ekran ile ana bilgisayar arasındaki eşleştirme daha basit ve daha hızlıdır. Akıllı ekran WIFI’ye bağlandıktan sonra, yalnızca 3 saniye sürer ve baz istasyonu, bağlantıyı otomatik olarak tamamlamak için şifreyi vakum robotuna otomatik olarak iletir. Sıkıcı APP ağ eşleştirme işlemi ve uzun bekleme süresi sorunlarını tamamen çözer.

Sadece bu da değil, akıllı ekranın boyutu bir cep telefonunun ekranından daha büyüktür. 10,1 inç’lik ekranda, kontrol daha sezgisel ve kullanışlı. Yaşlılar için akıllı telefon olmadan bile kolayca çalıştırabilir ve akıllı bir temizliğin keyfini çıkarabilirler.

Redkey R20 ayrıca APP kontrolünü destekler, kullanıcıların vakum robotuna hızlı bir şekilde bağlanmak için akıllı ekrandaki QR kodunu taramaları yeterlidir.

R20, zemini daha temiz hale getirmek için güçlü bir temizleme özelliğine sahiptir. R20 ayrıca güçlü temizleme özelliklerine sahiptir. Güçlü LDS 4.0 navigasyon işlevi ve yükseltilmiş engellerden kaçınma işlevi ile donatılmış, temizlemeyi planlıyor. Temizlerken, 4000Pa emiş gücü, zemini silmek için çift döner paspasla birlikte çalışır, zemini hızlı ve verimli bir şekilde temizlerken hem süpürür hem de paspaslar.

Buna ek olarak, R20 ayrıca otomatik geri yıkama, kendi kendine toz toplama, kendi kendini temizleme, otomatik kurutma ve elektrolitik su sterilizasyonu gibi işlevleri destekleyen gelişmiş çok yönlü bir baz istasyonuna sahiptir. Sadece paspasın gerçek zamanlı olarak temizlenmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kirli paspasın ve küflü ve kokulu paspas bezlerinin vb. ikincil kirlenme sorunlarını da çözer.

Kullanıcıların akıllı ekranın getirdiği basit kontrol deneyiminin keyfini çıkarabilecekleri Redkey R20 robot elektrikli süpürge, Temmuz ayında resmi olarak piyasaya sürülecek.

Paylaş

Yorumdan çık