Ana sayfa Haberler Razer Phone 2 Tanıtım Tarihi Resmen Açıklandı

Razer Phone 2 Tanıtım Tarihi Resmen Açıklandı

0

Akıllı telefon pazarına, oyun telefonu olarak giriş Razer, yeni akıllı telefonu Razer Phone 2’nin tanıtım tarihini açıkladı. Daha önce ortaya çıkan sızıntılarda kilit ekranında yer alan 10 Ekim tarihi firma tarafından da onaylandı. Razer Phone 2, 10 Ekim 2018 tarihinde tanıtılacak.

Akıllı telefon pazarında rekabet her geçen gün artıyor. Büyük ve köklü markaların arasından sıyrılmak oldukça zor. Bunun bilincinde olan Razer firması geçtiğimiz sene farklı bir çıkış yaptı ve oyun severleri hedef alarak “oyuncu telefonu” Razer Phone’u duyurdu. Oyun severler tarafından büyük ilgi gören bu modelin devamı niteliğinde olan Razer Phone 2, 10 Ekim 2018‘de tanıtılacak.

Razer Phone 2 için basın davetiyeleri de gönderilmeye başlandı.

Daha önce teknik özellikleri AnTuTu Benchmark’da ortaya çıkan Razer Phone 2’nin beklenen teknik özellikleri şu şekilde: Telefonun bu yıl amiral gemilerde kullanılan Snapdragon 845 chipset üzerine inşa edilmesi bekleniyor. AnTuTu’da Android 8.1 Oreo ile çalıştığı görülse de cihazın Android 9.0 Pie ile kutudan çıkması bekleniyor. 512 GB dahili depolama alanı, 8 GB RAM ve 4000 mAh bataryaya sahip olması beklenen cihaz 120 Hz yenileme hızı sunacak.

Şuan için cihazın fiyatı ve diğer özellikleri hakkında çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Sızıntılar çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here