Ana sayfa Haberler Rapor: iPhone SE 2018 Eylül Ayında Tanıtılabilir

Rapor: iPhone SE 2018 Eylül Ayında Tanıtılabilir

0

Dün gece paylaştığımız haberde uygun fiyatlı iPhone modelinin adının iPhone SE 2018 olacağını ve Olixar firması tarafından oluşturulan ve Mobile Fun sitesinde yayınlanan iPhone SE 2018’in görsellerini paylaştık. Bugün gelen bilgilere göre iPhone SE 2018, Eylül ayında tanıtılacak.

Japonya IT Week Spring Mobil Çözümleri Fuarı’nda ürünlerini gösteren birkaç aksesuar üreticisine göre Apple, iPhone SE 2018’in üretimine henüz başlamamış. Bu durum telefonun ikinci çeyrekte tanıtılmayacağını gösteriyor.

Çin’den gelen söylentilere göre iPhone SE 2018, iPhone Xs, iPhone Xs Plus ve iPhone 9 ile birlikte Eylül ayında tanıtılacak.

Uygun fiyatı ve tek elle kullanım imkanı sunacak olan iPhone SE 2018’in bazı görselleri ortaya çıktı. Görsellerde telefonun çentikli bir ekran tasarımına sahip olduğu ve ayrıca ön tarafta TrueDepth kamera olabileceği gözüküyor. Söylentiler cihazın Face ID özelliği olabileceğini ve ayrıca cam arka panelle gelip kablosuz şarj desteği sunacağını belirtiyor. Ancak cihazın henüz ne gibi teknik özelliklere sahip olacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here