Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Prisma’ya Videolara Filtre Yapma Özelliği Geldi

Prisma’ya Videolara Filtre Yapma Özelliği Geldi

0

Temmuz ayında önce iOS ardından Android kullanıcılarına sunulan fotoğraflara sanatsal efekt verme uygulaması Prisma güncelleme aldı. Yapılan güncelleme ile Prisma’ya videolara efekt verme özelliği eklendi.

Prisma kullanıma sunulduğu anda büyük ilgi görmüş ve günlük 1,5 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşmıştı. Bu başarıyı yakalaması elbette tesadüf değildi çünkü fotoğraflara efekt verme konusunda oldukça başarılı bir algoritmaya sahip. Van Gogh, Picasso ve Levitan gibi ünlü ressamların çizim tarzlarını fotoğraflara uygulama imkanı sunan Prisma şimdi de videolara efekt verme imkanı sunacak.

İleri dönemde gif  resimlere de(haraketli resim) efekt verme imkanı sunacağı beklenen Prisma bu yeni özelliği ile daha fazla kullanıcıya ulaşacak gibi gözüküyor. Aşağıdaki bağlantılardan Prisma’nın güncel versiyonunu indirebilirsiniz.

Android için Prisma indir

iOS için Prisma indir


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here