Ana sayfa Haberler Pocophone F1, GeekBench’da Android 9 Pie ile Görüntülendi

Pocophone F1, GeekBench’da Android 9 Pie ile Görüntülendi

0

Xiaomi’nin yüksek donanım özelliklerine sahip ve uygun fiyatlı  yeni akıllı telefonu Pocophone F1, GeekBench testinde Android 9 Pie çalıştırırken görüntülendi.

Xiaomi yeni akıllı telefonu Pocophone F1 ile yüksek performans sunarken aynı zamanda bütçe dostu olma yoluna gitti. Ortaya çıkan GeekBench görüntüsü markanın aynı zamanda yazılımsal olarak da yeni akıllı telefonun üzerinde durduğunu gösteriyor.

Pocophone F1’in daha önce Android Oreo çalıştıran GeekBench görüntüsü de ortaya çıkmıştı. Android Pie çalıştıran performansıyla karşılaştırıldığında Pie’nin yaklaşık %17’lik bir performans düşüşüne neden olduğu görülüyor. Ancak bunun nedeninin Android Pie’nin nihai sürümü olmayışından kaynaklandığı düşünülüyor. Nihai sürüm ile birlikte performans artışı yaşanacaktır.

Pocophone F1’in ne zaman Android 9.0 Pie güncellemesi alacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor. Ancak ortaya çıkan bu görüntü firmanın yakın zamanda cihazına Android Pie güncellemesi yapacağını gösteriyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here