Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar PES 2017 Mayıs Sonunda Mobil Cihazlara Geliyor

PES 2017 Mayıs Sonunda Mobil Cihazlara Geliyor

0

Konami’nin sahibi olduğu Pro Evolution Soccer 17 (PES 2017) bu ayın sonunda Android ve iOS cihazlara geliyor. Merakla beklenen oyun için açıklama bizzat Konami tarafından yapıldı, bu ayın sonlarına doğru Google Play ve App Store’den oyunu indirebileceğiz.

Dünyanın en sevilen futbol oyunlarından biri oyun PES’in yeni çıkacak olan versiyonu ücretsiz oynanacak ancak bazı büyük uygulama içi satın alma seçenekleri içerecek. Oynarken gerçek parayla harcamak istemiyorsanız bu özelliği kapatabilirsiniz.

Konami’nin, UEFA Şampiyonlar Ligi ile birlikte kulüpler ve milli takımlar da dahil olmak üzere ekipleri, oyuncuları ve stadyumları lisanslamayı başarabildiğini belirtmek gerekir. Oyuncular dünyanın dört bir yanından binlerce futbol yıldızı keşfedebilir ve onları ararla.r (Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez, Arda Turan ve diğerleri).

Pro Evolution Soccer 17, oyuncuların “Yerel Eşleştirme” ile arkadaşlarına meydan okumasına veya “Çevrimiçi Eşleme” modunda yeni rakipleri keşfetmelerine olanak tanır. PES 17’yi oynamak için internet bağlantısı gerekmektedir.

Oyunun yayınlanma tarihinin e-postayla bildirilmesi için önceden kayıt yaptırabilirsiniz. Android için Google Play’de önkayıt yaptırabilirsiniz. iOS kullanıcılarına ön kayıt yalnızca İngiltere, ABD ve Japonya’da mevcuttur.

 

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın