Anasayfa Haberler Oyuncular için Huawei Mate 20X Geliyor

Oyuncular için Huawei Mate 20X Geliyor

0

Huawei, 16 Ekim tarihinde yeni amiral gemileri Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro’yu tanıtacak. Bu iki modelle birlikte Huawei Mate 20 Porsche Design’in tanıtılması bekleniyordu ancak görülen o ki Huawei bu model yerine oyuncular için özel olarak geliştirdiği Huawei Mate 20X modelini tanıtacak.

Akıllı telefonlarda oyun oynamayı sevenlerin en büyük kabusu telefonun aşırı ısınmasıdır. Aşırı ısınmanın önüne geçmek için artık akıllı telefon üreticileri, gelişmiş soğutma sistemlerine sahip oyuncu telefonları üretmeye başladılar. Oyuncu telefonlarının büyük rağbet gördüğünün farkında olan Huawei markası da 16 Ekim 2018’de yeni oyun telefonu Huawei Mate 20X’i tanıtacak.

Huawei’nin resmi Twitter hesabından paylaşılan videoda markanın 16 Ekim’de yeni oyuncu telefonu Mate 20X’in tanıtılacağı gösteriliyor. Mate 20X’in diğer iki Mate 20 modelinden farklı olarak büyük bir ısı borusu yoluyla geliştirilmiş soğutmaya sahip olacağı düşünülüyor. Ayrıca videoda daha uzun süre oyundan bahsedildiği için cihazın daha büyük bir bataryayla gelmesi de muhtemel.

Şuan için teknik özellikleri hakkında bilgi bulunmayan Huawei Mate 20X, Mate 20 ve Mate 20 Pro ile birlikte 16 Ekim’de resmi olarak tanıtılacak.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz