Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Outfit7’in Yeni Oyunu: Konuşan Tom Altın Peşinde

Outfit7’in Yeni Oyunu: Konuşan Tom Altın Peşinde

0

Başarılı mobil oyun yapımcısı Outfit7, Konuşan Tom oyununun farklı versiyonlarını geliştirmeye devam ediyor. Firmanın yeni çıkardığı Konuşan Tom Altın Peşinde oyunu  sonsuz koşu tarzında altın toplama üzerine kurulu. Oyun Subway Surfers türünde ancak bu oyunda birinden kaçmıyor aksine eve giren hırsızı kovalıyorsunuz.

Konuşan Tom Altın Peşinde eğlenceli animasyonları, sevimli karakterleri ve çizgi film tadındaki görselleri ile başta çocuklar olmak üzere her yaştan kişinin severek oynayacağı bir oyun olacak gibi.

Oyunda çocuk karakter olarak Tom, Angela,Hank, Ginger,Benn,Buz Gibi Tom,Neon Angela karakterleri yer alıyor. İlk başta Tom ile oyuna başlıyorsunuz. Diğer karakterler kilitli olarak geliyor. Karakterlerin kilidini açabilmek için önceki karakterin evini inşa etmeniz gerekiyor. Oyunda kazandığınız altınlar ile karakterlerinizin evini inşa edip geliştiriyorsunuz.

konusan-tom-altin-pesinde-bolumler

Oyunda Angela Bulvarı,Hank’ın Otoyolu,Ginger’in Orman Eğlencesi,Benn’in Macerası, Tom’un Kar Gezintisi, Angela’nın Gece Eğlencesi gibi farklı etaplar yer alıyor. Yine kilitli olan etapların kilidini açmak için karakterlerin evlerini inşa etmek gerekiyor.

Ücretsiz olan Konuşan Tom Altın Peşinde oyunu 49 MB boyutunda. Aşağıdaki linkten oyunu android ve ios cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

google-play_android

itunes

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın