Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Outfit7’den Yeni Oyun Benim Konuşan Hank’ım

Outfit7’den Yeni Oyun Benim Konuşan Hank’ım

0

Benim Konuşan Tom’un yapımcısı Outfit7 yeni oyunu Benim Konuşan Hank’ım (My Talkink Hank) oyununu Android ve iOS cihazlar için sundu. Oyunun başrolünde Fotoğrafçı Hank karakteri bulunuyor.

Issız bir adaya bırakılan Hank’ı ormanda besliyor, uyutuyor, tuvalete götürüyor ve yatırıyorsunuz. Fotoğraf düşkünü olan Hank ile adadaki hayvanların fotoğraflarını çekip fotoğraf albümünü tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Benim Konuşan Hank’ım oyununda da diğer Outfit 7 oyunlarında olduğu gibi karakterimiz sizin dediklerinizi sevimli ses tonu ile tekrar ediyor. Özellikle küçük yaştaki çocukları çılgınca eğlendiren bu özellik Hank karakteriyle daha da keyifli hale gelmiş.

Outfit7’nin oyunları 5.6 milyar gibi muazzam indirilme sayısına sahip. Ayrıca markalı videoları da 10.3 milyar izlenme sayısına ulaştı. Yeni oyun My Talking Hank ile bu rakamlar daha da artacak gibi gözüküyor.

Android için My Tanking Hank indir

iOS için My Tanking Hank indir

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın