Ana sayfa Haberler Oppo Reno2 Serisi 28 Ağustos’ta 20x Zoom Yapabilen Dört Kamera ile Geliyor

Oppo Reno2 Serisi 28 Ağustos’ta 20x Zoom Yapabilen Dört Kamera ile Geliyor

0

Bu ayın başlarında Oppo’nun Reno2 serisini duyaracağının bilgileri internette dolaşmaya başlamıştı. Ve şimdi Oppo Hindistan’ın Twitter hesabından Oppo Reno2 serisinin 28 Ağustos‘ta tanıtılacağı duyuruldu.

Oppo’nun beğeni toplayan Reno akıllı telefonlarının Reno2 serisi 28 Ağustos’ta tanıtılacak. Oppo India’nın (Hindistan) Twitter hesabından paylaşılan gönderide Oppo Reno2’nin 28 Ağustos’ta tanıtılacağı, arka tarafta dört kameranın yer alacağı ve bu kameraların 20x optik zoom yapabileceği duyuruldu.

Paylaşılan görselde 28 Ağustos’ta birden fazla Oppo Reno2 modelinin tanıtılacağı anlaşılıyor. Telefonun arka tarafında orta kısmında dikey olarak dört kamera olduğu görülüyor. Telefonun ön kısmında ise köpek balığı yüzgecini andıran ve pop-up (mekanik) olarak açılan selfie kamerasının olduğu görülüyor.

Oppo Hindistan’ın Twitter paylaşımı sonrası Oppo’nun resmi Twitter hesabından da benzer bir gönderi paylaşıldı ve durum tam anlamıyla resmiyet kazandı. Lansman 28 Ağustos’da Hindistan’ın New Delhi kentinde gerçekleştirilecek.

Tanıtıma kadar ortaya çıkan sızıntıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here