Ana sayfa Haberler OnePlus, TV Markasının Adını ve Logosunu Açıkladı

OnePlus, TV Markasının Adını ve Logosunu Açıkladı

0

Akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan ve beğeni toplayan OnePlus firması, geçtiğimiz yıl Eylül ayında televizyon üreteceğini açıklamıştı. Aradan geçen süre zarfında çalışmalarına devam eden firma, televizyon marka ismini ve logosunu kendi resmi blogu üzerinden paylaştı.

OnePlus’ın televizyon markası OnePlus TV olarak duyuruldu. Şirket tarafından yapılan açıklamada marka adının sade tutulduğu ve “başka hiçbir ismin değerimizi, vizyonumuzu ve gururumuzu en iyi şekilde temsil edemeyeceği” fikrine karar verildiği belirtildi. Bununla birlikte OnePlus TV’nin logosu da belirlendi. Logo, OnePlus’ın logosu yanına TV eklenmesiyle oluşturuldu.

Şirket OnePlus TV’nin logosunun, antik Hindu mandala sembolü ve Argos Heraion antik Yunan tapınağının Heraion sembolü gibi klasik sanat formlarından ilham aldığını iddia ediyor.

OnePlus firmasının LED panellerin kullanılacağı TV’ler üretmesi bekleniyor. Üretilecek olan televizyonlar Android işletim sistemi ile çalışacak. OnePlus TV’ler 43 inç ve 75 inç arasında farklı boyut seçeneklerine sahip olacak.

OnePlus TV’ler hakkında bilinen bilgiler şuan bunlardan ibaret. Birkaç ay içinde yeni bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

Kaynak


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here