Anasayfa Haberler OnePlus, TV Markasının Adını ve Logosunu Açıkladı

OnePlus, TV Markasının Adını ve Logosunu Açıkladı

0

Akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan ve beğeni toplayan OnePlus firması, geçtiğimiz yıl Eylül ayında televizyon üreteceğini açıklamıştı. Aradan geçen süre zarfında çalışmalarına devam eden firma, televizyon marka ismini ve logosunu kendi resmi blogu üzerinden paylaştı.

OnePlus’ın televizyon markası OnePlus TV olarak duyuruldu. Şirket tarafından yapılan açıklamada marka adının sade tutulduğu ve “başka hiçbir ismin değerimizi, vizyonumuzu ve gururumuzu en iyi şekilde temsil edemeyeceği” fikrine karar verildiği belirtildi. Bununla birlikte OnePlus TV’nin logosu da belirlendi. Logo, OnePlus’ın logosu yanına TV eklenmesiyle oluşturuldu.

Şirket OnePlus TV’nin logosunun, antik Hindu mandala sembolü ve Argos Heraion antik Yunan tapınağının Heraion sembolü gibi klasik sanat formlarından ilham aldığını iddia ediyor.

OnePlus firmasının LED panellerin kullanılacağı TV’ler üretmesi bekleniyor. Üretilecek olan televizyonlar Android işletim sistemi ile çalışacak. OnePlus TV’ler 43 inç ve 75 inç arasında farklı boyut seçeneklerine sahip olacak.

OnePlus TV’ler hakkında bilinen bilgiler şuan bunlardan ibaret. Birkaç ay içinde yeni bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

Kaynak


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz