Ana sayfa Haberler OnePlus 8’in Render Görüntüsü Paylaşıldı

OnePlus 8’in Render Görüntüsü Paylaşıldı

0

Geçtiğimiz günlerde OnePlus 7T modelini duyuran OnePlus markası, yakın zamanda yeni amiral gemisi OnePlus 8’i tanıtmaya hazırlanıyor. Doğru sızıntılarıyla bilinen OnLeaks, CaskKaro ile birlikte telefonun ortaya çıkan sızıntılarıyla telefonun render görüntülerini paylaştı.

Merakla beklenen OnePlus 8’in render görüntüleri bugün ortaya çıktı. OnLeaks imzası taşıyan görüntüler, yeni modelin tüm tasarım detaylarını ortaya çıkardı. Görüntülerde en dikkat çekici detay, cihazın ön kamerası. OnePlus 7 Pro‘da pop-up (mekanik açılan) ön kamera yer alıyordu. OnePlus 8’de ise Galaxy Note 10 benzeri, ekrana açılan delik içerisinde ön kamera yer alıyor.

Paylaşılan render görüntüsünde telefonun, OnePlus 7T’nin Buzul Mavisi rengine benzer bir renk tonuna sahip olduğu görülüyor. Dikkatle bakıldığı zaman telefonun arka kısmının cam malzemeden olduğu görülüyor. Bu da OnePlus 8’in kablosuz şarj özelliğine sahip olacağını gösteriyor. Nitekim Huawei ve Xiaomi gibi markalar artık 30W hızlı kablosuz şarj özelliğine sahip cihazlarını piyasaya sürdüler.

6.5 inç boyutunda bir ekrana sahip olması beklenen OnePlus 8’in 160.2 x 72.9 x 8.1 mm boyutlarında olması bekleniyor. Detaylarda gizli olsa da OnePlus 8’de güncellenmiş hoparlörlerin yer alacağı söylentiler arasında.

Telefonun teknik özellikleri hakkında şuan bir bilgi bulunmuyor. Bir diğer merak konusu ise cihazın Pro versiyonun olup olmayacağı. Sızıntılar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here