Ana sayfa Haberler OnePlus 8 Pro’nun Yeni Render Görüntüleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus 8 Pro’nun Yeni Render Görüntüleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı

0

OnePlus 8 Pro‘nun tanıtımı hızla yaklaşırken cihazla ilgili sızıntılar da aynı hızla yayılmaya devam ediyor. Mart sonu veya Nisan başı gibi tanıtılması beklenen amiral gemisinin, 120Hz ekran yenileme özelliğine sahip olacağına dair yeni sızıntılar çıktı. Bunun yanı sıra telefonun yeni render görüntüleri paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

@thedroidleaks tarafından OnePlus 8 Pro’nun hem yeni render görüntüleri hem de teknik özellikleri paylaşıldı. Paylaşılan görsel aslında daha önce sızdırılan görüntüleri doğrular nitelikte. Bu sefer telefon farklı bir renk seçeneği ile görülüyor. Görüntüde arkada üçlü kamera kurulumuna ek olarak şerit şeklinde konumlandırılmış 3D TOF kameranın olduğu görülüyor.

Telefonun teknik özelliklerine baktığımız zaman cihazın Snapdragon 865 yonga seti, Android 10 işletim sistemi, 8 GB RAM, 128/256 GB dahili depolama alanı, 6.5 inç AMOLED ekran, 120Hz ekran yenileme, 4500 mAh batarya ve 50W hızlı şarj gibi özelliklere sahip olacağı görülüyor. Biz OnePlus 8 Pro modelinde ayrıca 12 GB RAM ve hatta McLaren Edition‘da 16 GB RAM seçeneğinin olmasını da bekliyoruz.

Telefonun ekranı hakkında paylaşılan bilgiler inanılır gibi gözüküyor. Ancak önceki sızıntılar Pro versiyonun 6.65 inç ekrana, OnePlus 8 modelinin ise 6.55 inç krana sahip olacağını söylüyordu. Bunu bekleyip göreceğiz. Ekran tarafındaki diğer bir bilgi ise telefonun 120Hz ekran yenileme hızına sahip olacağı. Bu da beklenen olası bir özellik. 120Hz ekran yenileme, hem normal kullanımda hem de oyunlarda daha akıcı bir kullanım sunuyor.

Sızıntının belki de en heyecan verici noktası telefonun 50W hızlı şarja sahip olması. 4500 mAh batarya sahip olacak olan OnePlus 8 Pro, 50W hızlı şarja sahip olursa yaklaşık 45 dakikada tam şarj olabilecek. Yakın zamanda Realme X2 Pro‘da 50W hızlı şarjı gördüğümüz için bu sızıntı da olası gibi gözüyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here