Ana sayfa Haberler OnePlus 8 Pro’nun Kamera Kurulumu Sızdırıldı

OnePlus 8 Pro’nun Kamera Kurulumu Sızdırıldı

0

Geçtiğimiz ay OnePlus 7T modelini tanıtan OnePlus markası, gelecek yıl tanıtacağı yeni amiral gemisi OnePlus 8 Pro üzerine yoğunlaşmış durumda. TrueTech adlı kaynak bugün OnePlus 8 Pro’ya ait olduğunu iddia ettiği görselleri paylaştı ve OnePlus 8 Pro’nun kamera kurulumunu ortaya çıkardı.

Aslında ortaya çıkan görüntüler bizi pek şaşırtmadı çünkü geçtiğimiz ay ortaya çıkan render görüntüleriyle yeni görüntüler birbirine tıpa tıp benziyor. Görüntüler incelendiğinde OnePlus 7 Pro’yu andırdığı görülüyor. Telefonun arka tarafında 4 kamera yer alıyor. Bunlardan üçü ortada alt alta yerleştirilmiş, diğeri ise bu üçlünün yan tarafında derinlik algılaması için kullanılan 3D TOF kamera. 3D TOF kameranın altında ise LED flaş bulunuyor.

Ortaya çıkan taslaklara göre OnePlus 8 Pro’nun iki farklı versiyonu bulunacak. Zira telefonun ön kısmında iki farklı tasarım yer alıyor. Bir tasarımda telefonun ön kısmında tek kamera yer alırken, diğerinde çift ön kamera olduğu görülüyor. Belkide OnePlus 8 ve 8 Pro şeklinde iki telefon olabilir.

Açma / kapatma düğmesi, ses seviyesi düğmesi ve alarm kaydırıcısının yerleşimleri, OnePlus 7 / 7T Pro ile aynı görünüyor. Yeni OnePlus telefon için diğer söylentiler 120 Hz ekran ve kablosuz şarj özelliğine sahip olacağı yönünde. OnePlus 7 Pro Mayıs ayında piyasaya sürülmüştü, yeni modelde 2020 Mayıs ayında tanıtılabilir.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here