Ana sayfa Haberler OnePlus 7T, Android 10 ile Geekbench’de Görüldü

OnePlus 7T, Android 10 ile Geekbench’de Görüldü

0

OnePlus’ın yakın bir zamanda OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro modellerini tanıtması bekleniyor. Bugün ortaya çıkan yeni bir sızıntıya göre OnePlus 7T, HD1990 model numarası ile Geekbench‘te görüntülendi. Dikkat çeken bir diğer detay ise cihazın Android 10 çalıştırması.

Geekbench’te HD1990 model numarası ile görüntülenen OnePlus 7T, tek çekirdekte 3.983 puan elde etti. Bu bir önceki model olan OnePlus 7’ye göre %15’lik bir performans artışı olduğunu gösteriyor. Çok çekirdekli performans testinde ise OnePlus 7T’nin 10.943 puan aldığı görülüyor ve bu bir önceki modelle hemen hemen aynı performans anlamına geliyor. Tabi burada cihazın henüz kararlı Android 10 sürümünü kullanmadığını ve geliştirmelerin devam ettiğini de unutmamak gerekiyor.

Ortaya çıkan görüntülerde OnePlus 7T’nin, Snapdragon 855 Plus yonga seti ve 8 GB RAM kullandığı görülüyor. Ancak cihazın farklı RAM seçenekleri olabilir. Diğer söylentiler arasında telefonun 2K çözünürlük ve 90 Hz OLED ekrana ve ekrana gömülü parmak izi okuyucuya sahip olacağı yer alıyor.

OnePlus ile İngiltere merkezli motor sporları ekibi arasındaki ortaklık göz önüne alındığında, bir McLaren sürümünü de görebiliriz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here