Anasayfa Haberler OnePlus 6T’nin Lansman Tarihi Bir Gün Öne Çekildi

OnePlus 6T’nin Lansman Tarihi Bir Gün Öne Çekildi

0

Bu ayın başında 8 Ekim’de OnePlus firması yeni amiral gemisi telefonu OnePlus 6T‘nin 30 Ekim‘de tanıtılacağını duyurmuştu. Ancak son dakika gelişen bir Apple etkinliği nedeniyle firma akıllı telefonun tanıtım tarihini bir gün öne çekerek 29 Ekim olarak değiştirdi.

OnePlus, 30 Ekim’de New York‘ta gerçekleştireceği büyük etkinlikte yeni amiral gemisi OnePlus 6T’yi tanıtacaktı. Ancak Apple, 30 Ekim’de New York’ta yeni ürünleri 2018 iPad Pro, Mac ve Apple Pencil 2‘yi tanıtacağını duyurdu. Bunun üzerine, Apple’ın gölgesinde kalmamak veya dikkatleri üzerinde tutmak isteyen OnePlus firması kendi etkinlik tarihini bir gün öne çekme kararı aldı ve resmi forumu üzerinden duyuru paylaştı.

Şirketin CEO’su Pete Lau, OnePlus forumunda konuyla ilgili olarak uzun bir açıklama yaptı. Özetlemek gerekirse “Apple’ın gök gürültüsünü çalmasını istemedik” dedi.

OnePlus 6T’nin lansmanına katılmak için bilet alan kişilerin tümüyle birebir iletişime geçilecek. Otel, uçak rezervasyonlarında yaşanacak olumsuzluklar OnePlus tarafından karşılanacak. Ayrıca davete katılmaktan vazgeçenlerin de ücretleri geri ödenecek.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz