Ana sayfa Haberler OnePlus 6 Super Slow Motion Özelliğine Sahip Olacak

OnePlus 6 Super Slow Motion Özelliğine Sahip Olacak

0

Sony Xperia XZ Premium‘un öncülük ettiği Super Slow Motion (süper yavaş çekim) video çekim özelliği OnePlus 6’da da bulunacak. OnePlus 6 etkinlik davetiyesinde akıllı telefonun super slow motion video çekim özelliğine dikkat çekti.

Sony, Samsung ve Huawei gibi akıllı telefon markaları yeni amiral gemilerinde Super Slow Motion özelliğini sundular. Amiral gemisi katili modeller çıkarmasıyla ünlenen OnePlus markası da bu özelliği yeni amiral gemisinde kullanılacak. Aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi OnePlus 6 etkinlik davetiyesinde bu özellik belirtildi.

Akıllı telefonların gelişen kameraları ve kameradan gelen görüntüyü hızlıca işleyebilen gelişmiş hafızalar sayesinde telefon kameraları saniye başına 960 kare çekebiliyor. Örneğin Galaxy S9, 720p çözünürlükte 960 fps çekim yapabiliyor. Sony Xperia XZ2  ise 1080p çözünürlükte 960 fps video çekimi yapıyor ve daha iyi sonuçlar elde ediyor. En son Huawei P20 modeli yeni trendi takip etti. Ve şimdi sıra OnePlus 6’da.

OnePlus 6 çok iddialı özelliklerle gelecek gibi gözüküyor. Telefon hakkında yeni bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here