Anasayfa BLOG OnePlus 5T Hız Testinde iPhone X’e Fark Attı

OnePlus 5T Hız Testinde iPhone X’e Fark Attı

0

Amiral gemi katili telefonlar üreten OnePlus’ın yeni modeli OnePlus 5T ve Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X hız testinde karşı karşıya geldi. OnePlus 5T amiral gemi katili ünvanını boşuna almadığı bir kez daha gösterdi.

PhoneBuff youtube kanalı tarafından hazırlanan hız testinde OnePlus 5T ve iPhone X karşılaştırıldı. Hazırlanan hız testinde her iki akıllı telefonla 16 farklı oyun ve uygulama 2 tur olarak ardarda çalıştırılıyor. İlk turda telefonların uygulamaları açma hızları test edilirken ikinci turda telefonların arka planda uygulamaları çalıştırma performansları ölçülmüş oluyor.

Testin ilk turu kıyasıya geçerken iPhone X, 4 saniye farkla turu önde tamamlamayı başardı. Testin ilk turunu iPhone X, 1 dakika 18 saniyede tamamlarken OnePlus 5T, 1 dakika 22 saniyede turu tamamlayabildi. Testin ikinci turunda ise OnePlus 5T sahip olduğu 6 GB RAM’in sağladığı avantajla testi önde tamamlamayı başardı. Testin ikinci turunu OnePlus 5T, 27 saniyede tamamlarken iPhone X ise 58 saniyede tamamlayabildi.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz