Ana sayfa Haberler OnePlus 5 ve OnePlus 5T için Android Pie Yayınladı

OnePlus 5 ve OnePlus 5T için Android Pie Yayınladı

0

OnePlus firması dün OnePlus 5 ve OnePlus 5T için açık bir beta OxygenOS güncellemesi yayınlamıştı. Bugün ise bazı kullanıcılar Android Pie güncellemesi ile sevindiler. Android Police forum sayfasında bazı kullanıcılar Android Pie ve OxygenOS 9.0.0 güncellemesini aldıklarını paylaştılar.

OnePlus tarafından yapılan açıklamada bazı kullanıcılara Noel hediyesi olarak güncellemenin gönderildiği duyuruldu. Bugün az sayıda kullanıcıya ulaşan güncelleme birkaç gün içerisinde daha geniş kapsamlı bir kesime ulaşacak.

Yapılan güncelleme Android Pie 9.0 işletim sistemi güncellemesiyle birlikte OxygenOS 9.0.0 kullanıcı arayüzü güncellemesini ve OnePlus 5T için yeni gezinme hareketlerini içeriyor. Güncellemeye aralık Android güvenlik yaması, diğer yeni özellikler ve sistem iyileştirmeleri eklenmiştir.

Güncellemeyle birlikte yeni Gaming mode 3.0(oyun modu) için metin bildirim modu ve 3. parti arama uygulamaları için bildirim, kameranın görsel arama yapabilmesi için Google Lens modu gibi özellikler sunuldu. Ayrıca Rahatsız etme modu (The Do Not Disturb) artık ayarlanabilir ayarlara sahip.

Android Pie güncellemesi, OnePlus 5 için 1.742 GB, OnePlus 5T için 1.748 GB boyutunda.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here