Ana sayfa Haberler OnePlus 5 İki Günde 300.000 Ön Sipariş Aldı

OnePlus 5 İki Günde 300.000 Ön Sipariş Aldı

0

OnePlus’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi OnePlus 5 modeli 20 Haziran’da tanıtılacak. Telefon daha tanıtılmadan JD.com üzerinden 300.000’den fazla ön sipariş almayı başardı.

Amiral gemi katili olarak olarak bilinen OnePlus’ın akıllı telefonları uygun fiyatları ve amiral gemilerden daha iyi olan performanslarıyla biliniyor. OnePlus 5, 20 Haziran’da resmi olarak tanıtılacak. 21 Haziran’da Çin’de ve daha sonra Hindistan’da tanıtımı yapılacak.

OnePlus 5 hakkında şimdiye kadar öğrenilen bilgiler ise oldukça kısıtlı. Telefonun karanlık ortamda çok iyi fotoğraflar çektiği, çift arka kamerası olduğu ve Snapdragon 835 chipsete sahip olacağı biliniyor. Bu kısıtlı bilgilere rağmen telefonun sadece JD.com (Çinli eticaret sitesi) üzerinden 300.000 ön kayıt alması büyük bir başarı. Zira en fazla ön kayıtın OnePlus’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılması bekleniyor.

Bakalım 20 Haziran’da tanıtımı yapılacak OnePlus 5’de bizleri nasıl bir amiral gemi katili bekliyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here