Ana sayfa Haberler OnePlus 5 İçin Android Oreo Güncellemesi Yayınlandı

OnePlus 5 İçin Android Oreo Güncellemesi Yayınlandı

0

OnePlus 5 kullanıcıları uzun zamandır Oreo güncellemesini bekliyordu. Ve OnePlus nihayet OnePlus 5 için Android 8.0 Oreo güncellemesini yayınladı. Android güncellemesi OxygenOS 5.0 güncellemesinin bir parçası olarak geliyor.

OnePlus 5 Oreo güncellemesi, OnePlus formundan duyuruldu ve güncelleme ile gelen yenilikler sıralandı. Özetlemek gerekirse, yenilenen arayüz, güçlendirilmiş kamera uygulaması, görüntü kalitesi iyileştirmeleri, portre modu için güzellik etkisi, hızlı ayarlar için yeni tasarım gibi yenilikler ve Android aralık ayı güvenlik ekini içeriyor.

OnePlus 5 Android 8.0 Oreo güncellemesi ilk etapda Kanada ve Almanya’dan başladı ve tüm dünya geneline doğru yayılıyor. Ayarlardan güncellemenizi takip edebilirsiniz.

Güncelleme bölgenize henüz ulaşmamışsa VPN uygulaması kullanarak bölgenizi değiştirebilir ve güncellemeyi yükleyebilirsiniz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here