Ana sayfa Haberler OnePlus 5 Android Oreo ile Görüldü

OnePlus 5 Android Oreo ile Görüldü

0

Akıllı telefon pazarının amiral gemi katili olarak bilinen markası OnePlus, daha önce tüm akıllı telefonlarının Android Oreo güncellemesi alacağını açıklamıştı. Şimdi markanın en son amiral gemisi OnePlus 5, Android Oreo çalıştırırken görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde OnePlus 5 Geekbench’de Android Oreo ile görüldü. OnePlus daha önce yaptığı açıklamayla en az OnePlus 3, OnePlus 3T ve OnePlus 5 modellerinin Android Oreo güncellemesi alacağını duyurmuştu. Bununla beraber OnePlus 3 ve OnePlus 3T modellerini kullananlar için bir de Android Oreo Beta programı başlatmıştı. Ancak OnePlus 5 modeli için beta programı sunmayan marka, bu modelin testlerini şirket içinde tutmaya karar vermişti.

OnePlus 5 maalesef ülkemizde henüz garantili olarak satılmıyor ancak tüm dünyada büyük beğeni toplayan Çinli marka umarız en yakın zamanda Türkiye’de de satılmaya başlar. Tabi şuan da OnePlus modelleri ithalatçı garantili olarak bulmak mümkün. Eğer yurtdışından OnePlus almışsanız ve Android Oreo güncellemesi bekliyorsanız biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor.

Bizim tahminimiz 2018’den önce bu modellerin Android Oreo güncellemesi alacağı yönünde. Tabi ki henüz net bir tarih ve açıklama bulunmuyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here