Ana sayfa Haberler OnePlus 3s Modeli Belli Olmayan CCC Sertifikası ile Gelebilir

OnePlus 3s Modeli Belli Olmayan CCC Sertifikası ile Gelebilir

0

Geçen hafta Analist Pan Jiutang’tan OnePlus’ın OnePlus 3 Plus’u üretecek olacağı bilgisini gelmişti. Şimdi ise bazı ipuçları OnePlus 3 ün yeni bir çeşidi olacağı ve adının OnePlus 3S olacağı bilgileri sızdı. Model no’su A3010 olan gizli bir OnePlus telefon China’s 3C tarafından belgelendi. Birçok elektronik alet Çin tarafından ithal ediliyor ya da üzerlerinde zorunlu olarak Çin sertifikası bulunuyor. Bu CCC sertifikasının bulunma nedenlerinden biri de tüketicilere ürünün güvenli olarak test edilmiş olduğunu belgelemek.

OnePlus3’ün A3000 olduğunu göz önünde bulundurursak, A3010’un bir tür telefon ahizesi olabileceği anlamına geliyor. Kurucu ortak Carl Pei dün bir blog yazısında OnePlus 3’ün sevkiyatında bir aylık bir gecikme olacağını, bu gecikmenin nedeninin de AMOLED  ekranında bir kısa devre olduğunu belirtti. Belki de A3010 OnePlus 3 ‘ün LCD panelli çeşidi olabilir.

oneplus-a3010

Ama eğer OnePlus 3S’te bir özellik yükseltmesi olacaksa bunun Snapdragon 821  chipset olması bekleniyor. OnePlus genelde bu tarz spekülasyonları inkar ediyor olsa da kısa zaman içinde umutlandırıcı haberler almayı ümit ediyoruz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here