Anasayfa Haberler OnePlus 3 Yok Sattı, Stoklar Tükendi Satışları Durduruldu

OnePlus 3 Yok Sattı, Stoklar Tükendi Satışları Durduruldu

0

Daha önce tanıttığımız ve şiddetle tavsiye ettiğimiz OnePlus 3 yoğun talep sonunda stokları tüketti ve satışını durdurmak zorunda kaldı. Fiyat/Performans olarak oldukça başarılı olan ve birçok amiral gemiyi geride bırakan OnePlus 3 beklenmedik satış rakamlarına ulaştı. Üretici firma da böyle yüksek satış rakamlarını hesap etmediği için stok konusunda sıkıntı yaşadı ve satışları durdurmak zorunda kaldı.

Avrupa’da 399$ fiyatla satılan OnePlus 3’ün yoğun talep görmesi ve stokların yetişmemesi sonucu şirketin kurucularından Carl Pei yaptığı açıklamada cihazın satışının bir süreliğine Avrupa’da ve Hong Kong’ta durdurulduğunu açıkladı. 9 Ağustos- 12 Eylül tarihleri arasında OnePlus 3 Avrupa ve Hong Kong’da satılmayacak.

Ülkemizde şuan satışa sunulmayan OnePlus 3’ü bizde sabırsızlıkla bekliyoruz. Eminiz ki Türkiye’de de yüksek satış rakamlarına erişecektir.

OnePlus 3 Özellikleri için tıklayınız.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz