Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Nonstop Chuck Norris – İnceleme

Nonstop Chuck Norris – İnceleme

0

Geçtiğimiz ay Android ve iOS markete hızlı bir giriş yapan Nonstop Chuck Norris oyunu bize göre de 2017’de şimdiye kadar çıkan en iyi mobil oyun. Sizler için Chuck Norris oyununu inceledik ve oyun hakkında bilgiler hazırladık.

Nonstop Chuck Norris oyunu sonsuz koşu ve dövüş üzerine kurulu bir oyun. Oyunda kahramanımız otomatik olarak koşuyor ve düşmanlara otomatik olarak saldırıyor. Siz ise özel hareketleri (özel saldırıları) yapıyorsunuz. Oyunda 3 levelde bir lider (boss) ile karşılaşıyorsunuz ve böyle ilerliyorsunuz. Oyunda topladığınız altınlar ile kıyafetlerin levelini yükseltiyorsunuz.

Nonstop Chuck Norris Kıyafetler ve Özellikleri

Chuck Norris’in kullandığı 3 farklı eşya var bunlar Silah, Kıyafet ve Şapka. Silah otomatik vuruş hasarınızı, Kıyafet sağlık seviyenizi ve Şapka hareketlerin hasarını etkiliyor. Kazandığınız altınlarla buna göre taktik geliştirip eşyaların levelini geliştirebilirsiniz.

Oyunda açılan sandıklarda farklı türlerde kıyafetler çıkıyor. Başlangıç Sandığı, Batının Yıldızı Sandığı, Ordu Kahramanı Sandığı, Yaşlı Ustanın Sandığı, Alet Sandığı temel sandıklar arasında bulunurken, Spor Sandığı, Tarih Öncesi Sandığı, Denizci Sandığı, Ortaçağ Sandığı özel sandıklar olarak geçiyor. Sandıklardan çıkan kıyafetler yıldızsız, tek yıldız, iki yıldız, üç yıldız, dört yıldız olabiliyor. Yıldızlı olan kıyafetler daha iyi oluyor çünkü her yıldız sayısı kadar kıyafetler size farklı özellikler (sağlık, hasar, özel vuruş hasarı) veriyor.

nonstop chuck norris techizat sandigi

Yukarıda saydığımız kıyafetlerin dışında bir de Sarf Malzemeleri bulunuyor. Lider Bileti ard arda 3 liderle dövüşmeyi sağlıyor. Cforce Suyu, Chuck Norris’e özel bir güç veriyor, ilk yardım paketi ise yere serildiğinizde kaldığınız yerden oyuna devam etmenizi sağlıyor.

Nonstop Chuck Norris Token Kazanma

Oyunda altın toplamanın dışında bir de token toplamanız gerekiyor. Topladığınız tokenler ile başladığınız bir Macera’ya ekstra Hasar, Sağlık, Hız, Cforce suyu ve çevrimdışı para toplama bonusları alabiliyorsunuz. Oyunda her yendiğiniz Lider’den token kazanıyorsunuz. Ayrıca kısa reklam videoları izleyerek de bolca token toplayabilirsiniz. Liderlerden topladığınız tokenleri alabilmek için Geçit Açmanız gerekiyor. Geçit açtığınız zaman oyuna tekrardan 1. levelden başlıyorsunuz.

Nonstop Chuck Norris Taktikleri

Nonstop Chuck Norris oyununa ilk başladığınız zaman oyun size çok kolay gelebilir. Tek hamle ile liderleri bile geçebilirsiniz. Ancak level atladıkça hem normal düşmanları hem de liderleri geçmek zorlaşmaktadır. Kıyafet levellerinizin, bulunduğunuz levelden her zaman çok daha ileride olması gerekmektedir.Kıyafet geliştirmeleri toplanan altınlarla yapılmaktadır. Ancak level yükseldikçe gereken altın miktarı da artmaktadır. Oyunun en güzel yanı siz oyunu kapatsanız dahi Chuck Norris dövüşmeye devam eder ve size altın kazandırır.

Oyun için verilebilecek en iyi taktik şudur. Sizin zaten yönettiğiniz alan özel hareket alanıdır. Burada seçtiğiniz özel hareketler ilerleyen levellerde büyük önem taşımaktadır. Normal düşmanları hızlı geçmek için hasarlı özel hareketleri kullanırken Liderleri geçmek için daha çok sağlık ve hasar engelleyici özel hareketleri kullanmanız gerekmektedir.

Nonstop Chuck Norris Özel Hareket Seçimi

Normal düşmanları geçmek için: Ölümcül Tekme, Sersemletme Kaplan, Kasa Sakal. Bu seçimde Kasa Sakal hareketi ile daha fazla altın toplayacaksınız. Ayrıca Kasa Sakal ve Ölümcül Tekme hareketini kombine olarak kullanmanızı öneririz.

nonstop chuck norris hareketler

Lider için : Engelleyen Tekme, Avcı Kaplan, Şifa Gölge. Bu seçimde Engelleyen Tekme hareketi sizin hasar almanızı önleyecektir. Karşınızdaki Lider tam büyük vuruşunu yapacağı zaman Engelleyen Tekme hareketini kullanın. Avcı Kaplan Hareketini ise canınız tam bitmek üzereyken kullanın. Şifa Gölge hareketi ile hem düşmana hasar vereceksiniz hem de gölgeniz size sağlık kazandıracaktır. Bu özel hareketler ile İmkansız seviyesinde olan Liderleri bile yenebilirsiniz.

Oyun hakkında şimdilik aklımıza gelenler bunlar sormak istediklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın