Ana sayfa Haberler Nokia, Power Earbuds Lite Üzerinde Çalışıyor

Nokia, Power Earbuds Lite Üzerinde Çalışıyor

0

Geçtiğimiz aylarda 150 saate kadar kullanım imkanı sunan Power Earbuds‘u tanıtan Nokia, şimdi de Power Earbuds Lite üzerinde çalışıyor. Power Earbuds ile oldukça büyük beğeni toplayan marka, daha uygun fiyatlı bir bluetooth kulaklık tanıtmaya hazırlanıyor.

BH-405 model numarasıyla Bluetooth SIG sertifikasında ortaya çıkan Power Earbuds Lite heyecan yarattı. Tanıtıma hazır gibi görünen Power Earbuds Lite’nın neden Lite (hafif) ünvanı aldığı açıkçası belli değil. Sertifikaya bakıldığı zaman, Power Earbuds’da bulunan bluetooth 5.0‘ın yükseltilerek, daha iyi bağlantı ve daha düşük güç tüketimi sunan bluetooth 5.1‘in bu cihazda kullanıldığı görülüyor. Yani teorik olarak Power Earbuds Lite, 150 saatlik kullanım sunan Power Earbuds’dan daha uzun bir kullanım sunacak.

Bununla birlikte, Nokia Power Earbuds gibi bu cihazda  IPX7 su geçirmezlik sertifikasına da sahip olursa büyük heyecan yaratacaktır.

Bluetooth SIG sertifikasından geçen Nokia Power Earbuds Lite‘nin yakın zamanda tanıtılması bekleniyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here