Anasayfa Haberler Nokia 8 için Resmi Tanıtım Videoları Yayınlandı

Nokia 8 için Resmi Tanıtım Videoları Yayınlandı

0

Nokia yeni amiral gemisi hatta ilk android işletim sistemli amiral gemisi olan Nokia 8 için resmi youtube kanalı üzerinden tanıtım videolarını yayınladı.

Android işletim sistemine geçip yeni akıllı telefonlar üretmeye başlayan Nokia adeta küllerinden yeniden doğdu. Daha önce çıkardığı orta segment akıllı telefonları Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6 ve yeni Nokia 3310 ile büyük başarı yakalayan marka şimdi Amiral Gemi ünvanına sahip yeni modeli Nokia 8 ile akıllı telefon pazarına giriş yaptı.

Donanım, performans ve kamera açısından Galaxy S8, HTC U11, LG G6 ve iPhone 7’ye rakip olan Nokia 8 bu özelliklerinin yanı sıra Nokia OZO ses teknolojisiyle rakiplerinin önüne geçiyor.

Nokia 8’de bulunan Nokia OZO ses teknolojisi 360° ses imkanı sunuyor. Nokia Mobile’ın youtube üzerinden paylaştığı tanıtım videolarında da özellikle Nokia OZO ses teknolojisi üzerinde durulmuş ve Nokia OZO ile Stereo ses arasındaki fark karşılaştırılmış.

Nokia 8 ayrıca kamera konusunda da oldukça iddialı. Nokia 8’in çift 13 MP arka kameralarında Zeiss optikleri kullanılıyor.

İşte Nokia Mobile tarafından youtube’de paylaşılan videolar.
CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz