Ana sayfa Haberler Nokia 8 için Android Oreo Beta Programı Başladı

Nokia 8 için Android Oreo Beta Programı Başladı

0

HDM Global Nokia 8 kullanıcıları için müjdeli haberi verdi. Nokia 8 için Android Oreo Beta programı başladı. Gelen açıklamalara göre yakın zamanda Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 için de yakın zamanda Beta programı devreye alınacak.

HDM Global’in baş ürün sorunlusu Juho Sarvikas yakın zaman önce Nokia 8 için Beta programının başlayacağının işaretlerini vermişti. Bugün twitter üzerinden Juho Sarvikas Nokia 8 için Android Oreo Beta programının başladığını bir video eşliğinde duyurdu.

Nokia 8 sahipleri beta programına katılmak için öncelikle buradaki linkte tıklayıp kayıt yaptırmaları ve cihazının imei numarasını girip operatörlerini doğrulamaları gerekiyor. Daha sonra otomatik olarak cihazlarına Android Oreo beta sürümü güncelleme bildirimi gelecektir.

Eğer programdan çıkmak isterseniz bunu yapabiliyor ve eski sisteminize de geri dönebiliyorsunuz.

Android Oreo Beta programı şuan Nokia 8 ile sınırlı ancak çok yakın bir süre içinde diğer Nokia modelleri içinde Beta programı başlayacak gibi gözüküyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here