Ana sayfa Haberler Nokia 7 için Android Oreo Güncellemesi Başladı

Nokia 7 için Android Oreo Güncellemesi Başladı

0

HDM Global, Android Oreo güncellemelerine son sürat devam ediyor. Nokia markası henüz Android pazarında istediği konuma gelemese de Android güncellemeleri konusunda rakip tanımıyor. Firma şimdi de Nokia 7 için Android Oreo güncellemesini paylaştı.

HDM Global’in Çin pazarı için geliştirdiği ve Çin’de satışa sunduğu Nokia 7 için Android Oreo güncellemesi başladı. HDM Global, Android güncellemeleri bakımından pazarın yıldızı konumunda diyebiliriz. Firma geçtiğimiz yıl satışa sunduğu hemen tüm akıllı telefonlar için Oreo güncellemesini sundu. Hatta birçok modeli Oreo 8.1 sürümüne yükseltti.

Nokia 7 için gelen Oreo güncellemesi yaklaşık olarak 700 MB boyutunda. Ancak güncellemeyi indirmek için cihazınızda 1.4 GB boş alanın olması gerekiyor. Cihaza gelen güncelleme çift SIM  4G Volte desteği, yüz tanıma ile ekran kilidi açma gibi özellikleri kapsıyor.

Güncelleme, Mayıs ayı güvenlik iyileştirmelerini, 3.5 mm jak uyum sorunlarının giderilmesi ve kamera kullanıcı arabirimi gibi özellikleri kapsıyor. Güncelleme sonrası kamera ayarlarının sıfırlanacağını ve yeniden ayar yapmanız gerektiğini unutmayın.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here