Ana sayfa Haberler Nokia 5.1 Plus Çentikli Ekran ve Çift Arka Kameraya Sahip Renderla Ortaya...

Nokia 5.1 Plus Çentikli Ekran ve Çift Arka Kameraya Sahip Renderla Ortaya Çıktı

0

HDM Global yeni akıllı telefonlarıyla android pazarındaki payını büyütmeyi hedefliyor. Geçtiğimiz günlerde Nokia 2.1, Nokia 3.1 ve Nokia 5.1 modellerini tanıtan marka şimdi yenilikçi tasarıma sahip Nokia 5.1 Plus modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Bugün Nokia 5.1 Plus’a ait olduğu iddia edilen render görüntüleri ortaya çıktı.

HDM Global’in orta segmentte kullanıcılarla buluşturmak istediği yeni modeli Nokia 5.1 Plus’ın render görüntüleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntülerde Nokia 5.1 Plus’ın çentikli ekran tasarımına ve çift arka kameraya sahip olması dikkat çekiyor. Bu yenilikçi tasarım cihazın tüm dünya genelinde satışa sunulacağının da bir işareti.

Nokia 5.1 Plus’ın teknik özellikleriyle ilgili pek bir şey bilinmiyor. Ancak cihazın 149,5 x 71,9 x 8 mm boyutlarında olacağı ve 5,7 inç ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca cihazın MediaTek Helio P23 işlemciye sahip olacağı da söyleniyor.

HDM Global’in Nokia 5.1’i veya başka bir akıllı telefonu ne zaman tanıtılacağı bilinmiyor ancak cihazların Ağustos ayındaki IFA 2018 etkinliğinde tanıtılmasını bekliyoruz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here