Anasayfa Haberler NBA 2K19, 59.99 TL ile Android Markete Giriş Yaptı

NBA 2K19, 59.99 TL ile Android Markete Giriş Yaptı

0

Basketbol oyunları denince akla ilk gelen oyunlardan biri hiç kuşkusuz NBA 2K serisidir. Oyunun en yeni sürümü olan NBA 2K19 bir süre önce iOS platformundaki kullanıcılara sunulmuştu. Ve nihayet oyunun Android versiyonu Google Play Store’deki yerini aldı. Ancak ülkemizde 59.99 TL‘den satılması büyük hayal kırıklığı yarattı.

Kaliteli grafikleri, rahat oynanışı ve farklı oyun modlarıyla büyük ilgi göre NBA 2K19, android platformundaki kullanıcılar için sunuldu. Android versiyonda öykü modu, MyCAREER modu gibi modlar yer alsa da iOS platformunda bulunan multiplayer (çok oyunculu) mod maalesef şuan için bulunmuyor.

Android kullanıcıları üzen bir diğer husus ise oyunun markete 59.99 TL’den giriş yapması. Oyunun diğer ülkelerde 7.99 Dolar’dan satışa sunulup Türkiye’de böyle bir fiyata sahip olması da ayrıca dikkat çekti.

Oyunun eleştirilecek yönleri olsa da yine de basketbol severler için geliştirilmiş en kapsamlı ve kaliteli oyunların başında geliyor. Aşağıdaki bağlantılardan oyunun hem android hem de ios versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

Android için NBA 2K19 indir

iOS için NBA 2K19 indir

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz