Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar NBA 2K18 iOS için Çıktı !

NBA 2K18 iOS için Çıktı !

1

NBA 2K18, PlayStation, Windows, Nintendo Switch ve Xbox’la beraber şimdi iPhone ve iPad için indirilebilir durumda. NBA 2K18’de ilk bakışta dikkat çeken şey oyunun eski versiyonlarına göre daha gerçekçi bir görüntüye sahip olması.

iTunes üzerinden 27.99 TL’ye satılan NBA 2K18, oldukça gerçekçi görselleriyle büyük beğeni toplayacak gibi gözüküyor. Oyunun yapımcıları oyunu daha gerçekçi kılmak için oldukça emek harcamışlar. Oyuncuların dövmelerinden tutunda gerçek ayakkabı modellerine kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

NBA 2K18 oyununda standart oynama modlarından ayrı olarak MyCareer modu, kendi karakterinizi geliştirip büyüdüğünüz bir kampanya modu olarak geri dönüş yapıyor. Karakterinizin bakış biçimi de dahil olmak üzere tüm fiziksel özelliklerini siz belirleyebiliyorsunuz.

NBA 2K18, 3.05 GB boyutunda ve oyunu oynayabilmeniz için iOS 9 ve üstü işletim sistemi gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıdan oyunun iTunes sayfasına erişebilirsiniz.

NBA 2K18 iTunes Sayfası

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın