Ana sayfa Haberler Motorola Gitti Moto By Lenovo Geldi

Motorola Gitti Moto By Lenovo Geldi

0

Dünyanın ilk telefon üretici olan ve telefonlar ile birçok ilke imza atmış olan Motorola telefon sektöründen çekildi. CES 2016 son hızıyla devam ederken teknoloji devlerinden gelen haberler herkesi şaşırtıyor.

2011 senesinde Google’a satılan Motorola, akıllı telefon piyasasında daha fazla dayanamadı. 2014 senesinde Levono, Motorola’nın telefon bölümü olan Motorola Mobilty’i aldı ve Motorola adı altında Moto G serisini üretti. Ancak artık Lenovo ve Motorola Mobilty tarafından geliştirilen akıllı telefonlar Moto By Lenovo adını taşıyacak.

Bu sene içinde Motorola adı tamamen ortadan kaldırılacak ve Moto By Lenovo adını alacak. Böyle bir değişimin sonucu nasıl olacak herkes merakla bekliyor.

Lenovo bilgisayar piyasasında oldukça hızlı bir çıkış yakaladı ancak Akıllı telefon pazarında, Samsung, iPhone, LG, Sony gibi firmalar karşında büyük bir başarı yakalayabilecek mi hep beraber göreceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here