Ana sayfa Haberler Mobil Veri Tasarrufu Sağlayan Samsung Max Uygulaması Yayınlandı

Mobil Veri Tasarrufu Sağlayan Samsung Max Uygulaması Yayınlandı

0

Samsung kullanıcıları için mobil veri tasarrufu, gizlilik ve güvenlik sağlayan Android uygulaması Samsung Max’ı, Google Play Store üzerinden paylaşıma açtı. Samsung Max uygulaması özellikle internet kotasında sorun yaşan kişiler için oldukça faydalı olacaktır.

Mobil cihazlardan internet kullanımı her geçen gün arttıkça, telefonlarımızda bulunan internet limiti de bir o kadar yetersiz gelmeye başlıyor. Bu konuda kullanıcılarına yardımcı olmak isteyen Samsung markası, kullanıcıları için Samsung Max uygulamasını geliştirdi.

Samsung Max uygulaması internette gezinirken yüklenen fotoğraf, video ve yazıları kalitesini bozmadan sıkıştırıyor ve böylece daha az mobil veri kullanmanızı sağlıyor. Bunun yanında uygulamaların boşa veri harcamasını engelliyor ve fazla internet kullanan uygulamalarınızı size bildiriyor.

Samsung Max uygulaması mobil veri tasarrufu yapmasının yanında aynı zamanda gizlilik ve güvenliğiniz konusunda da yardımcı oluyor. Uygulama eğer güvenli olmayan bir Wi-Fi ağına bağlıysanız gönderdiğiniz verileri şifreleyebiliyor.

Samsung Max aslında hali hazırda kullanımda olan Opera Max uygulamasının yerine geçti. Uygulama şuan sadece Samsung marka cihazlar için kullanıma sunulmuş durumda.

Samsung Max uygulamasını indirmek için tıklayın.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here