Anasayfa Mobil Uygulamalar Microsoft Translator Android ve iOS için Yayınlandı

Microsoft Translator Android ve iOS için Yayınlandı

0

Microsoft‘un çeviri aracı Translator, Android ve iOS için yayınlandı. Hali hazırda Bing üzerinden çeviri yapmayı sağlayan Translator artık mobil uygulaması ile akıllı telefonlarda ve akıllı saatlerde kullanılabilecek.

Translator uygulaması 50 dil desteklemekte. Uygulamaya çevirisini yapmak istediğiniz kelime ve cümleleri sesli olarak veya yazıyla girebilir ve çevirisini alabilirsiniz. Translator uygulaması telaffuz hatalarını gidermek için birde asistan bulunduruyor. Uygulama Türkçe kelime ve cümle çevirisi de yapıyor ancak sesli çeviri için Türkçeyi şuan için desteklemiyor.

Translator android ve ios akıllı telefonlara indirilebildiği gibi Apple Watch ve Android Gear versiyonları da bulunuyor. Uygulamanın akıllı telefonlar ile akıllı saatler arasında senkronize özelliği bulunuyor.

Translator, Google Translate’ye güçlü bir rakip olarak görülüyor. Ancak Google Translate 90 dilde çeviri yapıyor ve algoritmalarını sürekli geliştiriyor. Öyleki Google Translate çevirilerde sokak dilini de desteklemeye başladı.

Android için Translator indirmek için TIKLAYIN.

iOS için Translator indirmek için TIKLAYIN.

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz