Ana sayfa Haberler Mi Store 16 Eylül’de İstanbul’da Açılıyor

Mi Store 16 Eylül’de İstanbul’da Açılıyor

0

Geçtiğimiz Ağustos ayında Xiaomi’nin resmen Türkiye pazarına gireceğini ve Türkiye’de ilk fiziksel mağazasını açacağını sizlerle paylaşmıştık. Bugün Xiaomi Türkiye’nin resmi Instagram hesabından Türkiye’nin ilk Mi Store’sinin açılış tarihi 16 Eylül olarak duyuruldu.

Xiaomi severler tarafından uzun zamandır merakla beklenen haber nihayet bugün geldi. Xiaomi Türkiye resmi instagram hesabından Türkiye’deki ilk Mi Store’nin açılış tarihi paylaşıldı.

Türkiye’deki ilk Mi Store’ler İstanbul’daki Vadi İstanbul ve Forum İstanbul alışveriş merkezlerinde açılacak. Instagram üzerinden yapılan ilk paylaşımda (aşağıdaki resim) ilk mağazanın 16 Eylül’de Vadi İstanbul’da (AVM Kat:2 Sarıyer) açılacağı duyuruldu.

Ancak kısa bir süre sonra instagram’da paylaşılan bu gönderi silindi ve başka bir paylaşım yapıldı. Yeni gönderi de Mi Store açılış tarihi yine 16 Eylül olarak gözüküyor ancak ilk mağazanın adresi yazmıyordu.(aşağıdaki resim)

Şimdi 16 Eylül’de bizi neyin beklediğini göreceğiz. 16 Eylül’de Vadi İstanbul’da ilk mağaza da açılabilir veya Forum İstanbul’daki mağazayla beraber aynı anda 2 mağaza açılışı birden yapılabilir. Bunun dışında Xiaomi severlerin merak ettiği bir diğer konu ise mağazada ne tür ürünlerin satılacağı. Bu konuyla ilgili daha önce açıklama yapan EVOFONE Genel Müdür Yardımcısı Onur Çon, 160 farklı Xiaomi ürün seçeneğinin yerinde deneyimlenebileceğini belirtmişti.

Xiaomi’nin Türkiye’de mağaza açmasını biz de teloji.com olarak tebrik ediyor ve bu yolda kendilerine başarılar diliyoruz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here