Anasayfa Haberler LG V30’un Arayüzü Gün Yüzüne Çıktı

LG V30’un Arayüzü Gün Yüzüne Çıktı

0

LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG V30’un tanıtılmasına sayılı günler kaldı. Telefonun 31 Ağustos tarihinde tanıtılması beklenirken telefon hakkında yeni bilgilerde sızdırılmaya devam ediliyor. Son gelen sızıntıyla LG V30’un arayüzü ortaya çıkmış oldu.

LG’nin yeni amiral gemisinin Snapdragon 835 chipset, 6 GB RAM ve çok başarılı çift arka kamera ile gelmesi bekleniyor. Bugün LG V30 hakkında yeni görüntüler ortaya çıktı ve görüntülerde LG V30’un arayüzü gün yüzüne çıkmış oldu.

LG’nin yeni amiral gemisinde UX 6.0+ versiyonunu geliştirileceği söyleniyor. Telefonun ekran boyutunun değişmesiyle beraber yeni arayüzde buna uygun hale getirilecek. Bunların yanı sıra artık ekran daha işlevsel bir hale gelecek. LG V10 ve LG V20’de olduğunu gibi LG V30’da da bir ikincil ekran olacak ancak bu ekranında işlevselliğinde birçok geliştirme olacak. Bunun dışında Always On Display (Sürekli açık ekran) özelliği de yeni işlevler kazanacak.

LG V30’da kullanılacak olan Yüz Tanıma özelliğinin daha da geliştirilmesi bekleniyor. Artık tuş kilidine basmadan telefonun açılması bekleniyor. Ayrıca sesli komut asistanı yardımıyla da telefon kilidi açmak mümkün olabilir.

LG V30 hakkında gelen yeni bilgiler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz