Ana sayfa Haberler LG V30’un 3D Görseli Yayınlandı

LG V30’un 3D Görseli Yayınlandı

0

LG’nin iki amiral gemi serisi telefonlarından biri G serisi diğeri ise V serisidir. Yılın ilk yarısında G serisini kullanıcılarıyla buluşturan LG, yılın ikinci yarısında ise V serisi amiral gemileri ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 2017’nin sonbaharında satışa sunulması beklenen LG V30’a ait 3 boyutlu görsel de paylaşıldı.

LG G6 ile 2017 yılına hızlı bir giriş yapan LG markası yılın ikinci yarısında LG V30’u tanıtmaya hazırlanıyor. Bu arada güvenilir sızıntılarıyla bilinen @OnLeaks tarafından LG V30’a ait olduğu iddia edilen CAD (3 boyutlu render) görüntüleri twitter ve youtube üzerinden paylaşıldı.

LG V30’a ait olduğu söylenen CAD görüntülerine göre LG V30 değişmeyen bir batarya sahip olacak. Bununla birlikte telefonun arka kısmında çift kamera ve parmak izi okuma sensörü görülüyor. LG G6’da olduğu gibi yine inceltilmiş çerçeve ve büyüyen ekran oranı dikkat çekiyor. Telefonun 6.0 inç boyutunda olması ve 18:9 FullVision ekrana sahip olması bekleniyor.

LG V30’un IFA 2017’den önce 31 Ağustos’da resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Aşağıdaki videodan LG V30’un 3 boyutlu görsel videosunu izleyebilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here