Ana sayfa Haberler LG V30 için Ahududu Renk Seçeneği Geliyor

LG V30 için Ahududu Renk Seçeneği Geliyor

0

LG, amiral gemisi LG V30 için yeni bir renk seçeneği sundu: Ahududu Altın (Raspberry Rose). LG CES 2018’de tanıtılacak olan yeni rengini “göz alıcı ve romantizm ilham kaynağı” olarak nitelendirdi ve modaya duyarlı akıllı telefon kullanıcıları için tasarlandığını belirtti.

LG V30’un yeni rengi Ahududu Altın ile telefonun renk seçeneği de 5’e yükselmiş oldu. LG yaptığı açıklamada bu yeni rengin daha önce hiç bir akıllı telefonda kullanılmadığını belirtti. Firma yetkilileri romantizmi çağrıştıran rengin iyi bir sevgililer günü hediyesi olabileceğini de belirttiler. LG V30 CES 2018’de yeni rengi ile sahne alacak.

CES 2018 konferansından sonra yeni renk seçeneği önce Güney Kore daha sonra Avrupa ve Asya pazarındaki kullanıcılarla buluşacak.

Bu haberin dışında LG V30’un ABD’de 150$ gibi bir indirime gittiği de gelen bilgiler arasında. Bu başarılı telefonun Türkiye pazarına neden halen gelmediği ise ayrı bir konu başlığı.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here