Ana sayfa BLOG LG V30 Cam Arka Panel ve Kablosuz Şarj ile Geliyor

LG V30 Cam Arka Panel ve Kablosuz Şarj ile Geliyor

0

Birkaç gün önce yayınlanan bir rapora göre LG, Ağustos sonunda Berlin’de düzenlenecek olan IFA etkinliğinde LG V30’u tanıtmaya hazırlanıyor. Tanıtımına kısa süre kalan LG V30 hakkında bilgilerde gelmeye devam ediyor.

Sağlam bir kaynaktan gelen bilgiye göre LG V30’un arka panelinin cam yapıda olacağı belirtildi. Bu da önceki V serilerinden cihazın farklı olacağını bize gösteriyor. Bu da LG’nin G ve V serisi telefonlarını birbirine tasarım olarak yakınlaştırmak istediğini gösteriyor. Aynı Samsung’un S ve Note serisi akıllı telefonlarında yaptığı gibi.

LG V30’da, V20 ve G6 gibi arkada çift kamera bulunması bekleniyor. LG V30’un kamerası hakkında daha fazla detay bulunmuyor ancak geleneksel olarak yine bir normal açılı bir de geniş açılı kamera olacağını bekleniyor. Parmak izi sensörünün de diğer LG modellerinde olduğu gibi arka tarafa konumlandırılmış olması bekleniyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here